Smog elektromagnetyczny i jego żródła

Nawet nasza współczesna nauka potwierdziła, że ​​wszystko we wszechświecie, od powietrza, minerałów, przez różne obiekty po żywe organizmy jest w rzeczywistości tym samym rodzajem energii, która składa się z różnych częstotliwości elektromagnetycznych.

Biliony komórek w ludzkim ciele nawzajem komunikują się ze sobą za pomocą sygnałów elektromagnetycznych o niskich częstotliwościach, które są następnie formowane w fizjologiczne i biochemiczne procesy w organizmie, co zapewnia płynne i zdrowe funkcjonowanie organizmu człowieka. Z tego logicznie wynika, że ​​jeśli organizm jest narażony na negatywne promieniowanie elektromagnetyczne (energia DOR), komunikacja na elementarnym poziomie komórkowym jest naruszona, w gorszym przypadku przerwana i w ciele powstaje nierównowaga organizmu, która przejawi się jako choroba.

Pojęcie smogu elektronicznego obejmuje wszystkie nienaturalne negatywne promieniowania elektromagnetyczne, źródłem których są urządzenia elektryczne i elektroniczne. Do kategorii tej należą głównie systemy radarowe – radary meteorologiczne (w naszym przypadku chodzi głównie o radary w Małym Jaworniku, w Małych Karpatach i Bratysławie, na Kojszowej Holi w Górach Wolowskich (Volovských vrchoch), w pobliżu miejscowości Gelnica), nadajniki TV i radiowe, WiFi nadajniki, instytucje wojskowe, elektrownie, źródła energii jądrowej, elektronika użytkowa (komputery, telewizory, lodówki, kuchenki mikrofalowe, itp.), telefony, telefony komórkowe, lampy, klimatyzacja oraz urządzenia z bezprzewodowymi technologiami komunikacyjnymi (Internet, Bluetooth), itd.

W ciągu ostatnich dwudziestu, trzydziestu lat ludzie, zwłaszcza ci, którzy mieszkają w dużych miastach, narażeni są nieustannie na wielką ilość smogu elektromagnetycznego, co przejawia się chronicznymi bolami głowy, zaburzeniami snu, zaburzeniami rytmu serca, udarami mózgu, depresją, bólami reumatycznymi i innymi tzw. chorobami cywilizacyjnymi. Problem ten powiększył się szczególnie po szybkim rozwoju technologii bezprzewodowych, takich jak nadajniki dla telefonów komórkowych, Wi-Fi lub Bluetooth.

risikohandy140_v-galleryDziś np. wiemy, że zakłócenie melatoniny (hormon, dla wielu źródło młodości, zdrowia, skuteczny przeciwko przedwczesnemu starzeniu się, nowotworom i bezsenności) odbywa się na częstotliwościach, które są nieco wyższe niż typowe frekwencje w normalnym gospodarstwie domowym około 50 herców (Hz) (np. w Europie i Australii), lub 60 Hz (np. USA). Kto śpi obok komórki, nieustannie naraża się na promieniowanie elektromagnetyczne, które jest wystarczające do powstrzymania nocnej produkcji melatoniny, która jest wówczas dziesięciokrotnie wyższa niż w dzień. Obniżony poziom melatoniny w organizmie powoduje raka piersi lub raka prostaty, jelita grubego, raka jajnika i białaczki u dzieci. W naszym e-shopie oferujemy orgonity na komórki, które obniżają promieniowanie smogu elektronicznego z komórek.

 

 

 

Jak walczyć ze smogiem elektromagnetycznym

 

Trudno oczekiwać, że ludzie tłumnie przestaną korzystać z urządzeń elektrycznych i elektronicznych, lub, że się wyprowadzą z miejsc, gdzie istnieje ogromna koncentracja smogu elektromagnetycznego, nawet jeśli zagraża im i przyszłym pokoleniom. Ale każdy z nas jest odpowiedzialny za to, by w miarę możliwości chronił siebie i swoją rodzinę przed ewentualnymi skutkami spowodowanymi smogiem elektromagnetycznym. My oferujemy sposób, jak się chronić przed negatywnymi skutkami smogu elektromagnetycznego. Rozwiązanie to odkrył dr Wilhelm Reich, który stwierdził, że wysokie stężenie orgonu można osiągnąć poprzez wprowadzenie drobnych cząstek metalu do organicznej żywicy. Dzięki chaotycznemu rozmieszczeniu elementów metalowych w żywicy powstaje coś w rodzaju anteny szerokopasmowej, która rezonuje na takich samych falach jak smog elektromagnetyczny i w ten sposób go natychmiastowo neutralizuje.

Orgonit pochłania negatywne promieniowanie (DOR – Deadly Orgon) do siebie i dzięki ciągłemu odbijaniu się tego promieniowania (energii) od cząstek metalu, promieniowanie to przyspiesza i staje się niezwykle aktywne, podobnie jak woda poddana mocnym turbulencjom i z orgonitu emitowane jest już tylko nieszkodliwe, korzystne dla zdrowia promieniowanie, wzbogacone o jony ujemne (POR -Positive Orgon). Orgonity nie potrzebują żadnego źródła energii, dlatego ich użycie jest możliwe praktycznie wszędzie. Podaruj sobie więcej energii życiowej z orgonitem.