W jaki sposób, ewentualnie na podstawie czego, należy wybrać orgonit?

Wybierając orgonit możesz wziąć pod uwagę kilka czynników, które pomogą Ci wybrać ten odpowiedni dla siebie.

1. Kształt orgonitu.
Kształt ma wpływ nie tylko na psychikę człowieka, ale również na pracę z energią.

Kształt piramid miało w przeszłości wiele dużych budowli, które znajdują się na całym świecie, nie tylko w Egipcie, ale również w Ameryce, Azji i Europie. Piramidy świetnie promieniują energię w przestrzeń. Więcej o piramidach.

Również półkule świetnie promieniują energię w przestrzeń więc jeśli kształt piramidy dla Was jest zbyt ostry, półkule mogą być świetnym rozwiązaniem.
W naszej ofercie mamy również specjalne kształty, które są nośnikiem specyficznej energii i które uzupełnione są odpowiednio wybranymi kamieniami leczniczymi. Gorąco ich polecamy i podajemy podstawowe cechy:

Aum – symbol siódmej czakry, połączenie z wszechświatem, Alfą i Omegą.
Ankh – połączenie z wszechświatem, ochrona, leczenie, jedność…
Krzyż Celtycki – połączenie z wszechświatem, ochrona, równowaga, jedność…
Krzyż – symbol człowieka, zbawienie, ochrona
Jezus Chrystus – uczenie się, bezwarunkowa miłość, pokora, oddanie się wszechświatu…
Buddha – poznanie siebie samego, wewnętrzny wgląd, medytacja, równowaga…
Święta Maria – miłość, łaska, czułość, pokora, matka…
Anioł – miłość, altruizm, pokora…
Przy zakupie poszczególnych produktów dowiecie się jeszcze więcej…W wypadku jakichkolwiek pytań jesteśmy do dyspozycji…

2. Wielkość orgonitu.
Rozmiar (objętość) orgonitu decyduje przede wszystkim o tym w jak wielkiej przestrzeni potrafi działać oraz jaką ilość negatywnej energii potrafi transformować. W obszarach z wielkim obciążeniem, gdy jest na przykład mocna strefa geopatogenna, dużo elektro smogu = dużo urządzeń elektrycznych i elektronicznych, albo mieszkacie w pobliżu miejsca, gdzie jest wysokie napięcie elektryczne, polecamy większy orgonit oraz regularne czyszczenie orgonitów.
Na przykład do pomieszczenia o wymiarach do 5 x 5 m, standardowo wystarczy piramida o wielkości M, dla mocno obciążonych przestrzeni polecamy większu wielkość… W wypadku jakichkolwiek pytań jesteśmy do dyspozycji…

3. Cel użycia.
Żeby zapewnić jak najszerszy i największy wybór przygotowaliśmy orgonity z kamieniami leczniczymi tak, aby spełniały konkretny cel, na przykład dobry sen, przypływ witalnej energii, zdrowie, spokój, bogactwo, pewność siebie i dużo innych.

Jednocześnie jesteśmy przygotowani aby doradzić i dobrać taką kombinację kamieni, aby orgonit dostosowany był do Waszych wymagań. W razie jakichkolwiek pytań jesteśmy do dyspozycji…

4. Znaki zodiaku i czakry

Możecie sobie wybrać według znaku zodiaku. Do każdego znaku zodiaku należą inne kamienie lecznicze a my stworzyliśmy amulety osobiste z kombinacją kamieni w taki sposób, aby odpowiadali konkretnemu znaku zodiaku. Amulety te często służą jako prezent z różnych okazji.

Kolejnym kryterium może być czakra lub organ w ciele, które chcecie dzięki orgonitowy stymulować (do każdej czakry należą pewne organy). Aby utrzymać równowagę czakr w ciele znaleźć możecie w naszej ofercie zestawy czakr, amulety, piramide, krzyże czakrowe oraz Buddhę. W razie jakichkolwiek pytań jesteśmy do dyspozycji…

5. Intuicja.
To najlepsze na koniec. Jeśli nasza oferta jest zbyt szeroka i jesteście coraz bardziej niezdecydowani? Po prostu wybierzcie orgonit, który spodoba się Wam na pierwszy rzut oka, lub wybór zawęźcie tylko do paru sztuk i wybierzcie ten, który się Wam najbardziej podoba…lub wybierzcie sobie kilka sztuk z naszych zestawów orgonitowych, gdzie ceny są bardziej korzystne… W razie jakichkolwiek pytań jesteśmy do dyspozycji…

 

Planuję zakup orgonitu głównie ze względu na smog elektroniczny oraz strefy geopatogenne. Co mi Państwo polecacie?

Każdy nasz orgonit neutralizuje strefy geopatogenne i smog elektromagnetyczny. Jedną z wartości dodanych naszych orgonitów są kamienie lecznicze, które komponujemy na podstawie ich właściwości. Stworzyliśmy różne kombinacje kamieni leczniczych z kilkoma zastosowaniami, jak na przykład dobry sen, dobry umysł, szczęście rodzinne, zdrowe ciało – zdrowy duch, pobudzanie energii –  energia / witalność oraz wiele innych, które znaleźć można w naszym sklepie internetowym. Właściwości poszczególnych kamieni leczniczych przeglądać można na naszej stronie internetowej.

Przygotowaliśmy również specjalną kombinację kamieni leczniczych z celem neutralizacji stref geopatogennych (SGP) oraz smogu elektromagnetycznego (SEM) v w kształcie piramid o wielkości XL i XXL pod nazwą “SEM i SGP free”.

Przy wybieraniu trzeba brać pod uwagę również zanieczyszczenie środowiska, w którym orgonit będzie działać. Do środowiska, gdzie znajduje się dużo smogu elektromagnetycznego polecamy kilka mniejszych orgonitów, albo jeden większy orgonit. Czym większy orgonit, tym większy zasięg i większa pojemność (potrzebny jest dłuższy czas zanim jego pojemność zostanie napełniona / interwały między poszczególnymi czyszczeniami mogą być dłuższe).

 

Gdzie w swoim mieszkaniu/domu postawić orgonit ?

Celem wisiorków i amuletów orgonitowych jest funkcjonowanie jako osobisty harmonizer, mający chronić całą aurę i osoba powinna nosić go przy sobie, na przykład w kieszeni. Pragnę Państwo poinformować, że nieustanne noszenie ogronitu na klatce piersiowej lub szyi może mieć wyraźny wpływ energetyczny na odpowiednią czakrę (na przykład czakrę serca, lub szyi) a więc doprowadzić całkowity system czakr do dysharmonii, co nie jest dobre. (Ja na przykład ze swoim amuletem ogronitowym również śpię (mam go na szyi przez całą noc) – notatka Daniel).

Nasze orgonity odblokowują negatywne promieniowanie, które napływa od dołu, więc od miejsca/wysokości, na której się znajdują na wszystkie strony i w górę. Oznacza to, że orgonity powinniśmy stawiać jak najbliżej podłogi a nie na półce.

Orgonit swoim promieniowaniem tworzy wokół siebie pewne ochronne opakowanie, które między innymi neutralizuje działanie stref geopatogennych i smogu elektromagnetycznego, dlatego jeżeli chcemy wykorzystać orgonit do usuwania smogu elektromagnetycznego, należy umieścić orgonit na środku pomieszczenia, gdzie zazwyczaj poruszamy się.

Jeżeli posiadacie orgonit i chcecie nim poprawić sen, postawcie go obok łóżka, w miejscu gdzie śpicie. Można go umieszczać na stoliku nocnym obok łóżka. Można postawić cztery mniejsze orgonity w rogach Waszego łóżka. Uwaga! Jest bardzo prawdopodobne, że zanim przyzwyczaicie się do jego / ich energii, kilka dni nie będziecie mogli zasnąć, potem jednak będzie Wasz sen głębszy i bardziej spokojny.

Zdarza się, że przez wasze mieszkanie lub dom prowadzi jedną lub kilka stref geopatogennych. Jeżeli znacie dokładną lokalizację, orgonit, ulokujcie w odległości około 1 metra pod kątem 90 stopni w kierunku linii strefy geopadogennej, i drugi orgnot tak samo z drugiej strony tej linii na odwrotną stronę pokoju lub łóżka.

W związku z kwestią umieszczania piramid orgonitowych, niektóre źródła informują, że w celu osiągnięcia maksymalnej skuteczności strona piramidy powinna być skierowana bezpośrednio w jedną stronę świata. Można to wykorzystać w wypadku, gdy macie dętą piramidę, w której chcecie coś energetycznie ładować, ewentualnie ostrzyć żyletkę.

Na podstawie naszych doświadczeń oraz doświadczeń naszych klientów z orgonitami, (nie)umieszczanie piramid orgonitowych zgodnie ze stronami świata nie jest konieczne.

 

Czy orgonit należy oczyszczać regularnie, lub czy wymaga on jakieś pielęgnacji?

Każdy orgonit ma swoją pojemność i jeżeli znajduje się w bardzo zanieczyszczonych środowiskach, jak na przykład mocna strefa geopatogenna, telewizor (w którym w większości nadawane są programy związane z przemocą i strachem), lub wiele elektrycznych, lub elektronicznych urządzeń, w salach konferencyjnych, lub mieszkacie Państwo w pobliżu miasta, gdzie jest wysokie napięcie elektryczne, lub elektrownia, jego pojemność może się napełnić.

Z tego powodu polecamy, podobnie jak przy kamieniach leczniczych dać orgonit przynajmniej na 5-10 minut (im dłużej tym lepiej) pod bieżącą wodę i poprosić/ impregnować wodę, by orgonit oczyszczała i pozbawiła go negatywnej energii (“zabieg” można wykonywać również na sobie, przy braniu prysznicu. Im jest woda chłodniejsza, tym większy magnetyzm = potrafi na siebie lepiej nawiązać inneenergię – w tym naszym wypadku, negatywne energie z orgonitu).

Jeżeli na zewnątrz świeci słońce, należy wystawić orgonit, gdzie się naładuje (nie musi to być bezpośrednie słońce, przy długim wystawieniu na bezpośrednim słońcu mogą w orgonicie wyblednąć “przezroczyste” kamienie lecznicze, jak na przykład ametyst, kwarc różowy, lub cytryn. Na jakość orgonitu to jednak nie ma wpływu). W podobny sposób jak słońce działa również księżyc podczas jasnej nocy. Najlepiej jest zabrać orgonit gdzieś, gdzie jest dużo pozytywnej energii, więc do natury. Im częściej to będziecie robić, tym lepiej, ponieważ unikniecie ryzyka, że Wasz orgonit przez pewien czas nie będzie działał.

Kolejnym i jednocześnie najlepszym sposobem jak oczyszczać orgonit jest mentalne czyszczenie orgonitu. Należy postępować w następujący sposób: wziąć orgonit w dłoń jednej ręki a dłoń drugiej ręki położyć na orgonicie. Pokornie prosić “górny świat” (Boga, aniołów, wróżki…), by oczyszczali orgonit od wszelkiej negatywnej, czarnej energii, którą w sobie ma. Można w tym celu użyć na przykład następujące zdanie: “Wszelka negatywna energia z ogronitu niech idzie w górę!” Jeżeli macie zdolność jasnowidzenia, można będziecie mogli zobaczyć, jak z orgonitu paruje “dym” (negatywna energia) i będziecie czuć mrowienie w dłoni nad orgonitem. Jeżeli tego nie odczujecie, nie szkodzi, ważna jest Wasza wiara i umysł / cel oczyszczenia orgonitu! Długość czyszczenia zależy od wielkości orgonitu i od jego zanieczyszczenia negatywną energią, w większości trwa to przez kilka minut.

Po oczyszczeniu można ogronit naładować “Swoją” energią. W tym celu należy poprosić “świat górny”, by naładował orgonit taką energią, jakiej potrzebujecie. Przy ładowaniu należy wziąć orgonit w ręce, górną ręką zakryć cały orgonit. Ładowanie orgonitu energią zajmie Wam zaledwie kilka sekund.

Procedurę tą można wykorzystywać również przy czyszczeniu i ładowaniu kamieni leczniczych.

Na podstawie własnego doświadczenia oraz doświadczeń innych producentów, lub użytkowników, pozwolę sobie twierdzić, że orgonit jest żywą istotą i jak wszystko żywe potrzebuje miłości. My sami czasami czujemy, jak nas prosi, żeby go wziąć do rąk i pobawić się z nim. Im więcej uwagi i miłości damy swoim orgonitom, tym lepiej nam będą służyć. Ci bardziej wrażliwi mogą odczuwać, szczególnie na początku, zanim się do nich przyzwyczaicie, promieniowanie energii, którą będziecie odbierać jako delikatną wibrację (porównywalna do głaskania jedwabiu).

Życzę wszystkim, aby dostali od swoich orgonitów wszystko, czego od nich oczekują 🙂

 

W jaki sposób mam wiedzieć, że mój orgonit potrzebuje już oczyszczenia?

Może się zdarzyć, że Wam wpadnie do głowy pomysł (nagle) by oczyścić swój orgonit. Właśnie w taki sposób (intuicyjnie) ludzie potrafią współpracować z jego energią materialną i to będzie prawdopodobnie tym właściwym impulsem, że już jest czas.

Kolejnym sposobem jak dowiedzieć się, czy orgonit wymaga czyszczenie, jest włożyć nad orgonit otwartą prawą dłoń,  skupić się i obserwować energię, która promieniuje z orgonitu do dłoni.

Jeżeli promieniowanie energii do Waszej dłoni będziecie odbierać jako kolczaste, nieprzyjemne, oznacza to, że pojemność orgonitu jest napełniona i czyszczenie jest konieczne.

Jeżeli do rąk promieniuje energia, którą odbieracie jako delikatną wibrację (porównywalną do głaskania jedwabiu), która jest przyjemna, orgonit jest czysty i w pełni funkcyjny.

Nie zapominajcie: Im więcej uwagi i miłości dacie swoim orgonitom, tym lepiej będą Wam służyć.