Wyświetlanie 1–16 z 22 wyników

PIRAMIDA ORGONITOWA “M” – DOBRY SEN

131.00 

Dzięki swojemu składowi uspokaja myśl i w taki sposób pozytywnie wpływa na dobry i regeneracyjny sen, po którym będziecie wypoczęci i witalni. Swoimi wibracjami pomaga pozbyć się koszmarów, przynosi intuicyjne sny, które pomaga również zrozumieć.

PIRAMIDA ORGONITOWA “M” – MEDYTACYJNA

131.00 

Dzięki swojemu składu nadaje się szczególnie do medytacji oraz rozwijania spirytualności. Pomaga uspokoić myśli, co jest podstawowym założeniem każdej medytacji i pomaga myślom otworzyć się na wyższą świadomość.

PIRAMIDA ORGONITOWA “M” – OBSYDIAN

131.00 

Silne wibracje obsydiany wzmacniają ochronny wpływ piramidy orgonitowej na otaczające środowisko, umożliwiają przenikanie do jądra problemów, ale także odbiera energie, które powstają w wyniku tych problemów.

Promocja!

PIRAMIDA ORGONITOWA “M” – SEM i SGP free

119.00 

PIRAMIDA ORGONITOWA “M” – SEM i SGP free

Ta piramida zawiera 5 rodzajów metali i 9 rodzajów kamieni leczniczych, które potrafią neutralizować elektrosmog, strefy geopatogenne, a jednocześnie mają silną moc ochronną.

PIRAMIDA ORGONITOWA “M” – SZCZĘŚCIE RODZINNE

131.00 

PIRAMIDA ORGONITOWA “M” – SZCZĘŚCIE RODZINNE

Kamiennie lecznicze, które zawiera, dzięki swoim delikatnym ale mocnym wibracjom przyniosą do Waszego domu spokój, pokój oraz wzajemną tolerancję i miłość. Polepszają istniejące związki i pomagają w ciężkich sytuacjach życiowych.