Contrails vs chemtrails

Na pewno zauważyliście, że za turkusowymi samolotami lecącymi na pewnej wysokości (zazwyczaj 8-12 km) w środowisku z wystarczającą ilością wilgoci zostaje ślad, pas kondensacyjny (w literaturze fachowej nazywany jako condense trail, = contrail). Ślady kondensacyjne tworzone są pośrednictwem małych kropelek wody, lub kryształków lodu, które powstają, jako naturalny skutek przemieszania zimnego powietrza z gorącymi produktami spalania paliwa lotniczego. Ich powstanie i okres trwania (lub rozkładu) zależy od temperatury, wilgotności, ciśnienia atmosferycznego i ruchu mas powietrza w miejscu powstania.

Jest tu  jednak jeden ciekawy fenomen.

Normalny contrails rozpuszcza się natychmiast za samolotem. W ostatnich latach można zauważyć nie tylko u nas, ale na całym świecie, że mamy całe niebo pomalowane  pasami kondensacyjnymi, jednak nie tylko takimi, które natychmiast rozpuszczają się, ale takimi, które są obecne na niebie całymi godzinami.

Smugi te, które utrzymują się na niebie różnią się od zwykłych contrails wyglądem, strukturą, ale przede wszystkim kompozycją. Chemtrails to substancje toksyczne, takie jak sole baru, tlenek glinu, strontu i inne.

Dla porównania tabela z Wikipedii z różnicami między contrails a chemtrails:

Załączamy linki do dwu filmów:

{youtube width=”500″ height=”400″}6FO4GHBu_Hs{/youtube}

chemtrails na niebie

{youtube width=”500″ height=”400″}Hh5z4a_eGs0{/youtube}

Wyłączanie i włączanie chemstrails

kryterium

contrails

chemtrails

Temperatura powietrza powyżej 0 °C Nie mogą powstawać Mogą powstawać
Wilgotność powietrza poniżej 70 % Nie są trwałe Są trwałe
czas trwania do 2 minut Aż do 8 godzin
Miejsce powstania Dziesiątki metrów za samolotem Bezpośrednio za samolotem
grubość Kilka metrów kilkadziesiąt metrów
Przerywane ślady nie tak (sterowane pilotem)
skład Para wodna chemikalia (zobracz niżej)

 

Skład chemtrails

Chemtrails to substancje toksyczne, takie jak sole baru, tlenek glinu, strontu i inne. Jest to po prostu forma energii DOR. Sole baru mają zdolność do wiązania dużej ilości wody, co powoduje tworzenie się chmur oraz zmniejszenie promieniowania słonecznego.

Cząsteczki aluminium w atmosferze pełnią kilka funkcji. Tlenek aluminium należy do tak zwanych materiałów Welsbach, które mają wysoką emisyjność, refleksywność i światło słoneczne odbija się od cząsteczek aluminium. Substancje te używa się jako dodatek do paliwa lotniczego.

Laboratoryjne analizy chemiczne chemtrails oprócz obecności aluminium, baru, strontu wykazały również:

Enterobacteriaceae – zawiera enterobacterias coli i salmonelum, które można znaleźć w przypadkach zatrucia starą zepsutą żywnością – mięsem. Najważniejszą bakterią jest  klebsiella pneumoniae, gatunki której odpowiedzialne są za infekcje płuc, lub bolesne problemy z jelitami.

Etyhlen dibromid (dibromoetanu – C2H4Br2) – którego stosowanie zostało zabronione w 1984 roku, dlatego że zawiera rakotwórcze dodatki. Serratia marcescens, Pseudomonas aeruginosa, streptomycety (stosowane antybiotyki) i inne. Żadne z powyższej wymiennych substancji nie działają korzystnie na nasze drogi oddechowe lub przewód pokarmowy. Dzięki Bogu, o tym zjawisku jest coraz więcej informacji.

 

Skutki chemtrails

Istnieje kilka wyjaśnień, dlaczego prawie codziennie możemy nad swoimi głowami zobaczyć chemtrails. Wyjaśnienie oficjalne brzmi (po wielu atakach i żądaniach o wyjaśnienie), że potrzebujemy zakryć promieniowanie słoneczne i tym sposobem obniżyć skutki globalnego ocieplania (o globalnym ociepleniu dużo się dyskutuje i możliwe jest, że teoria ta zbudowana jest na błędnych danych). Ze względu na to, że chemtrails mają wpływ na powstawanie chmur, mogą być wykorzystywane do manipulacji pogodą (że coś takiego naprawdę jest możliwe, opinia publiczna mogła się przekonać podczas Igrzysk Olimpijskich w Pekinie i jest pewne, że potrafią to również inne państwa). Innym skutkiem chemtrails jest zwiększenie przepuszczalności (zwiększenie wpływu pola magnetycznego) środowiska dla radarów. Ktoś mógłby pomyśleć, że wyższej wymienione skutki  nie dotyczą go bezpośrednio, ale nie zapominajmy o tym, że wszystko, co  jest w powietrzu spada w postaci deszczu na ziemię, a to ma negatywny wpływ na Ziemię, rośliny i ostatecznie na nas ludzi.

 

Środki przeciwko chemtrails

Zachmurzenie Chemtrailowe w istocie nie jest niczym innym niż skoncentrowaną negatywną energią (DOR) i dlatego możemy przy jej eliminacji użyć orgonitu. Widoczne efekt osiąga się przy użyciu mniejszych orgonitów, wówczas można obserwować jak się nad orgonitem czyści niebo od sztucznego zachmurzenia (na naturalne chmury orgonit nie ma wpływu) i niebo nad nami jest znów niebieskie. Dr Wilhelm Reich wymyślił dla nas, a następnie Don Croft udoskonalił jego urządzenie, które ogólnie nazywano cloudbuster (demontaż chmur). To duży orgonit (waga wyrażona w kilogramach sięga liczb dwu cyfrowych), z którego bezpośrednio na niebo skierowane się rury miedziane i aluminiowe (miedź i aluminium są doskonałymi przewodnikami), w których wkomponowane są kryształy. Cloudbuster ma w tej wersji zasięg kilku dziesiątek kilometrów. Trudno w to uwierzyć? Można to wypróbować i połączyć się z wieloma osobami na świecie, które się o tym przekonały na własne oczy. Cloudbuster można kupić tutaj.